Gevey nedir ?
10 Mayıs 2020 Yazarı Gevey Administrator 0

Gevey Nedir ?

GEVEY NEDIR ?

Gevey , Yurtdışındaki operatörden sözleşmeli ( kontratlı ve simkilitli ) alınmış bir iphone’un , satın alındığı operatör dışında tüm dünya operatörlerinin sim kartı ile sorunsuz çalışmasını sağlar .  Örn : Amerika sprint operatöründen alınmış bir iphone sadece amerika sprint operatörünün sim kartında çalışması gerekir ancak gevey takarak türkiye’deki yada dünyanın herhangi bir yerindeki operatör sim kartı ile sorunsuz çalıştırılabilir.Eğer geveyin iphone cihazınızın neresine takılacağını merak ediyorsanız ilgili yazımızı okumak için tıklayın.

Gevey Nedir merak edenler için video .

Gevey nedir ?

Altın Gevey Nedir ? 

Altın Gevey gevey.com.tr üzerinden satılan kurulum gerektirmeden tak kullan çalışabilen geveydir. Altın geveyi bir kere taktıktan sonra geveyi çıkarsanız dahi altın gevey telefonu etkinleştirdiği için telefonu kullanmaya devam edeceksiniz. Altın gevey 4s den iphone 11 pro ya kadar tüm iphone modellerini destekler.

Gevey ‘ in Zararı Var Mı ? 

Üzerindeki mikro çip yok denecek kadar az batarya tüketir. Bunu sizin farketmeniz mümkün değildir.

Ancak yan sanayi ve çin malı geveylerde voltaj ve şebeke entegre sorunları görmeniz mümkündür. Bu yüzden geveyin ucuzlarından uzak durmakta fayda var.

Aslında geveyin herhangi bir zararı yok . Orijinal geveyin ( sadece sitemizden alınan geveyleri baz alarak örnekliyoruz ) gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Siz farkında bile olmayacaksınız.  Tabi ki bu anlattıklarımız sadece bizim sitemizdeki ürünler üzerinden değerlendirilir.

Gevey Kullanırken 112 Aranıyor mu ? 

Hayır gevey kullanırken 112 aramanıza gerek yok . Taktığınızda otomatik şebeke verecektir. Herhangi kurulum gerektirmediği gibi 112 ve diğer numaraları aramanızı gerektirmez. Geveyi takacağınızın cihazın ülke ve operatör sorgusunu buradan yapabilirsiniz.

Gevey Nasıl Çalışır ? 

Gevey iphone telefonunuzun sim kart yuvasına takılıyor. Sim kartınızın altında durarak sim kart ayakları ve sim kart yuvası ayakları arasında duruyor. Bu sayede gevey kendi içindeki entegresinde bulunan gevey yazılımını çalıştırarak iphone telefonunuzun sim kilidini açmanızı sağlıyor.  Ekstra Gevey Takma Videomuzu İzleyebilirsiniz. Tıklayın …

Gevey Telefonu Bozar Mı ? 

Hayır . Sitemizden alınan orijinal gevey kesinlikle telefonunuzu bozmaz , ısınam yapmaz , şarj bitirmez , 4g ve 5g kalitesini düşürmez. Piyasada bir çok yan sanayi ve çin malı ürün bulunmaktadır eğer sizde telefonunuzu bu gibi durumlara sokmak istemiyorsanız lütfen orijinal gevey kullanın .

 

Facebook Kullanıcılarının Yorumları